fotobudka Bielsko

Fotobudka Bielsko Biała

Jakkolwiek ją nazwiemy – fotokabina, fotobudka – szykuj się na super zabawę. Uważaj – to może być hit Twojej imprezki!

Zadbamy o to.  by Twoi goście dostali ataku śmiechu, bawiąc się razem z naszą fotobudką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotobudka to profesjonalny automat, umożliwiający samodzielne wykonywanie i natychmiastowy wydruk zdjęć.  Jest mobilna, dlatego postawimy ją  w dowolnym (no prawie) miejscu. Fotobudka jest największym odkryciem ostatnich lat, jeżeli chodzi o atrakcje weselne, ale też studniówki, wieczory panieńskie, firmowe eventy. Fotobudka – a dokładnie zdjęcia, które zrobicie, to świetna pamiątka dla Ciebie i Twoich gości !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotobudka jest banalnie proste w obsłudze.  Wystarczy wcisnąć START na monitorze i już zabawa się zaczyna! Robimy cztery zdjęcia z rzędu – CYK, CYK, CYK i CYK  – , które błyskawicznie się drukują.

Ale zaraz! Najpierw zakładamy śmieszne, fotobudkowe akcesoria (kapelusze, okulary, wąsy, usta, peruki, tablice i wiele innych), które dodają całego smaczku! Ciocia Krycha z wąsem ? Wujek Stefan w różowych włosach ? Stryjek Janusz jako najlepszy towar w mieście ? Kuzynka Julka w roli sexbomby ? Proszę bardzo !

W czasie wynajmu fotobudki robicie nieograniczoną ilość ujęć i wydruków, wg cyklu pokazanego poniżej. Zawsze jest z Wami nasz Animator, który nie tylko może obsługiwać fotobudkę za Was , ale w przypadku bardziej skrępowanych gości, zajmie się animacją całej zabawy. W praktyce – nie ma takiej potrzeby 🙂 .

 

MAGICAL MOMENTS

śmiało dzwońcie na numer tel. 536 863 066 w godzinach 8:00 – 23:00 ( a jak bardzo trzeba – to później)

Odwiedzający tą stronę szukali haseł: fotobudka Bielsko, foto budka Bielsko, photo booth, fotokabina Bielsko, wesele Bielsko, ślub Bielsko,