fotobudka kraków

Tak jak Paryż wart był mszy, tak Kraków wart jest naszej fotobudki !

Panie i Panowie – przed Wami Najlepsza Fotobudka Kraków EVER !

Wasza impreza z naszą fotobudką musi być udana. nieważne czy to wesele, urodziny, czy firmowy event. Przyjeżdżamy i wydobywamy z gości najgłębsze pokłady szaleństw i świetnej zabawy.

NASZE FOTOBUDKI OBSŁUGUJĄ CAŁE WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE i ŚLĄSKIE – A JEŻELI TRZEBA, JEDZIEMY JESZCZE DALEJ !

Tym razem to Ty zrób prezent swoim gościom, porywając ich do zabawy z najfajniejszą fotobudką w Krakowie. 

Czym jest fotobudka ? To profesjonalne urządzenie do samodzielnego wykonywania  fotek, który dojedzie w każde miejsce (no prawie) . Automat zrobi serię kilku zdjęć, a po chwili będziesz cieszyć się odbitką trzymaną w ręce. Fotobudka to super pomysł na wesele, studniówkę, wieczór panieński, firmowy event lub jakąkolwiek inną imprezę. Zdjęcia które zrobicie będą to super pamiątką dla wszystkich uczestników zabawy!

Fotobudka jest banalnie proste w obsłudze, ale i tak zapewnimy Ci asystenta do pomocy.

Wszytko co musisz zrobić to założyć śmieszne gadżety (kapelusze, okulary, wąsy, usta, peruki, tablice i wiele innych), które urozmaicą waszą zabawę! Ciotka Ewa z wąsem ? Wujek Józek w niebieskich, długich włosach ? Stryjek Artur jako największe ciacho imprezy ? Proszę bardzo!

 

W czasie wynajmu fotobudki macie do dyspozycji nieograniczoną ilość zdjęć. Zapewniamy też opiekę animatora, który nie tylko może obsługiwać za Was fotobudkę, ale pomoże animować całą zabawę, choć rzadko się zdarza, by goście mieli z tym jakikolwiek kłopot.

MAGICAL MOMENTS

śmiało dzwońcie na numer tel. 536 863 066 w godzinach 8:00 – 23:00 ( a jak bardzo trzeba – to później)

Odwiedzający tą stronę szukali haseł: fotobudka Kraków, foto budka Kraków, photo booth Cracow, fotokabina Kraków, fotobudka Małopolska, fotobudka w Krakowie, najlepsza fotobudka Kraków, fotobudka Kraków najtaniej.