Fotobudka – oferta

Nawet największa przyjemność rzadko bywa za darmo, ale radość na twarzy dobrze bawiącego się przy fotobudce towarzystwa – bezcenna !

Aby każdy czuł się komfortowo, wynajmując fotobudkę, przygotowaliśmy elastyczne pakiety cenowe, różniące się przede wszystkim ceną, gdyż wszelkie opcje dodatkowe, są w zasadzie w standardzie, począwszy od pakietu MINI.

 

 

W przybliżeniu można powiedzieć, że dla imprezy na ok. 80 osób optymalny czas zabawy to 2 godziny. Czas ten zapewnia swobodny dostęp do fotobudki dla wszystkich uczestników. Kolejna godzina to już większy komfort i też warto ją mieć w zanadrzu. Tym bardziej, że w promocji otrzymacie ją GRATIS.

Bywa jednak, że wyjeżdżamy z imprezy po 4 godzinach zamiast po dwóch, a goście chcą się bawić dalej 🙂

Cena wynajmu fotobudki obejmuje:

  • nieograniczoną liczbę zdjęć w fotobudce – limitem jest tylko czas najmu, natomiast można robić i drukować zdjęcia non stop. Dysponujemy najszybszym wydrukiem na rynku!
  • śmieszne gadżety
  • personalizowane wydruki (można nanieść imiona Pary Młodej, logo firmy itp)
  • opiekę animatora
  • darmową galerię www (1 rok)
  • zgranie wszystkich zdjęć na nośnik cyfrowy

Opcja dodatkowa: KSIĘGA GOŚCI

To wspaniała pamiątka, do której wklejamy drukowane zdjęcia, a Goście dołączają swoje życzenia i dedykacje. Praktyka pokazuje, że często są to życzenia mocno odbiegające od tych „oficjalnych” 🙂

Bon podarunkowy:

Jeżeli chcesz sprawić prezent w postaci naszej fotobudki – skorzystaj z Bonu Podarunkowego. Wypisujemy go na dowolny z naszych pakietów. Po jego opłaceniu wyślemy Ci go pocztą lub w formie elektronicznej, zamieszczając dokładne dane osób obdarowanych.Będzie to więc prezent imienny

Aby skorzystać z cen promocyjnych należy: 

1. Polubić profil FB  Magical Moments : kliknij tu: Lubię to!

2. zamówić usługę w terminie do 31.12.2019 wraz z zapłatą zadatku

3. termin realizacji usługi do 31.12.2020 – MOŻNA JUŻ DZIŚ ZAMÓWIĆ FOTOBUDKĘ NA PRZYSZŁY ROK

4. Voucher na wczasy realizowany jest przez autoryzowanego partnera biura podróży ITAKA, RAINBOW, TUI i NECKERMANN. Można wybrać dowolne wczasy z oferty biura i zrealizować je przez internet u naszego partnera.

Przy pakietach MIDI i MAX – dojazd na terenie województwa śląskiego jest BEZPŁATNY.

Każdy wydruk zdjęć może być spersonalizowany, zawierając np. imiona nowożeńców, logo firmowe itp.