fotobudka Oświęcim

Jeżeli wybrałeś naszą Fotobudkę, to przygotuj się na znakomitą zabawę! Zabierzemy Cię w imprezowy świat szaleństwa i dobrego humoru.

Fotobudka MAGICAL MOMENTS to świetny dodatek do Twojej imprezy albo prezent dla Twoich bliskich.

Fotobudka to urządzenie do robienia sekwencji natychmiastowych zdjęć. W połączeniu z zabawnymi gadżetami tworzy znakomite narzędzie do rozkręcenia imprezy. Fotomaty idealnie nadają się na przyjęcia weselne, urodzinowe, studniówki, imprezy firmowe, promocyjne bądź reklamowe. Wystarczy tylko skorzystać z przebrania, przyjąć pozę i nacisnąć przycisk START. W kilkanaście sekund fotobudka wydrukuje zdjęcia, a my wkleimy je do albumu. Po zakończeniu uroczystości otrzymasz niezwykłą i oryginalną pamiątkę.

Zapewniamy profesjonalną obsługę animatorów, zachęcą oni do zabawy w naszej Fotobudce, dobiorą odpowiednie gadżety oraz pomogą z obsługą budki.

Klient może zadecydować jak mają wyglądać jego odbitki. Najczęściej drukujemy je w formie pionowych pasków z czterema zdjęciami. Personalizujemy wydruki dla każdego klienta (np. dodajemy datę i wasze imiona w przypadku zdjęć weselnych).

W cenie wynajmu otrzymują Państwo pomoc Animatora po specjalnych szkoleniach – gwarantuje to świetną zabawę i miłą obsługę podczas naszej pracy.

DLACZEGO MY?

  • Zajmiemy się wszystkim kompleksowo i bez kompleksów!
  • Rozkręcamy każdą imprezę!  Sprawiamy, że będzie niezapomniana.
  • Potrafimy namówić do zabawy nawet największego ponuraka.
  • Nuda? To chyba żart! Mamy ponad 500 wysokiej jakości gadżetów do stylizacji!
  • Dowolna ilość ujęć i wysokiej jakości wydruków.
  • Masz pomysł? Popisz się! Możliwość personalizacji zdjęć – tworzenia haseł i napisów.
  • We know you Like it! Integracja z mediami społecznościowymi.
  • … i milion innych rzeczy, za które nas pokochasz.

MAGICAL MOMENTS

śmiało dzwońcie na numer tel. 536 863 066 w godzinach 8:00 – 23:00 ( a jak bardzo trzeba – to później)

Odwiedzający tą stronę szukali haseł: fotobudka Oświęcim, Oświęcim foto budka, fotokabina Oświęcim, najlepsza fotobudka Oświęcim, najtańsza fotobudka w Oświęcimiu, wesele Oświęcim, ślub z fotobudką w Oświęcimiu,