Fotobudka Rybnik

Fotobudka Rybnik

Jesteś na stronie najlepszej Fotobudki EVER 🙂 i uważaj, bo może to być największy hicior Twojej impezy.

Czym jest FOTOBUDKA ?

Fotobudka to sympatyczna, magiczna skrzynka, która nie tylko zrobi Ci zdjęcie, ale zaraz go wydrukuje. Profesjonalny aparat + profesjonalna drukarka = profesjonalny efekt. Fotobudkę cechuje duża mobilność i nie jest wybredna jeżeli chodzi o miejsce instalacji. Zabieramy fotobudkę na wesela, wieczory panieńskie, studniówki oraz imprezy firmowe. Wszędzie tam, gdzie oczekuje się dobrej zabawy. Zdjęcia, które Wam zostaną po imprezie, to nieoceniona pamiątka na dłuuuuugo!

NASZE FOTOBUDKI BAWIĄ LUDZI W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM I MAŁOPOLSKIM – A JEŻELI TRZEBA, JEDZIEMY DO SOPOTU I JESZCZE DALEJ !

Fotobudka jest praktycznie bezobsługowa. Cały wysiłek polega na wciśnięciu przycisku START i zabawa rusza!

Najpierw jednak zakładacie śmieszne gadżety, które przywozimy ze sobą (kapelusze, okulary, wąsy, usta, peruki, tablice i wiele innych) Ciocia Stefania z brodą ? Wujek Jurek w seksownej peruce ? Stryjek Stefan jako celebryta i największe ciacho imprezy ? Ogranicza Was tylko wyobraźnia !

Czas wynajmu fotobudki  przeznaczony jest w całości na nieograniczoną ilość ujęć i  wydruków. Z boku dyskretnie czuwa nasz Animator, który co bardziej nieśmiałym podpowie jak się zabawić.

MAGICAL MOMENTS

śmiało dzwońcie na numer tel. 536 863 066 w godzinach 8:00 – 23:00 ( a jak bardzo trzeba – to później)

Odwiedzający tą stronę szukali haseł: fotobudka Rybnik, foto budka Rybnik, photo booth , najlepsza fotobudka w Rybniku, jaka najlepsza fotobudka Rybnik, Rybnik cena fotobudki