Fotobudka Chorzów

fotobudka-promocja-MOBILE.jpg

Magical Moments fotobudka Chorzów jest tym, czego szukasz! Zbliża się Twoje wesele, urodziny, czy impreza firmowa? Mamy najlepszą atrakcję na te okazje. Ty zapraszasz towarzystwo, a my zadbamy, by zapamiętali Twoją zabawę. Maski, peruki, kapelusze, okulary i wiele innych gadżetów – to z nimi zrobicie sobie epickie zdjęcia. Nasza misja, to „banan” na twarzy naszych klientów. Fotobudka Chorzów Magical Moments jest kluczem do sukcesu.

Dobierz któryś z naszych magicznych pakietów, zadzwoń do nas rezerwując termin i odliczaj czas do naszego przyjazdu. Wtedy do akcji wkraczamy My. Seria kilku zdjęć i już po chwili cieszysz się gotowymi wydrukami. Do tego masz do dyspozycji całą masę gadżetów i opiekę animatora.

NIELIMITOWANA ILOŚĆ ZDJĘĆ! Przez cały czas najmu robicie w fotobudce tyle zdjęć, na ile macie ochotę i starczy Wam czasu.

Jesteśmy największą wypożyczalnią fotobudek w Chorzowie i na Śląsku. Posiadamy wiele urządzeń, co pozwala nam oferować wiele dostępnych terminów i elastyczne podejście do każdego Klienta. Ale uwaga – jesteśmy baaaaardzo rozchwytywani, dlatego lepie wcześniej zaklep sobie u nas rezerwację. Poczytaj opinie osób, które już skorzystały z naszego towarzystwa i bądź kolejną, która dołączy do tego radosnego grona.

0
Wesel
0
FIRMOWYCH AKCJI
0
EVENTÓW

Fotobudka Magical Moments szukana była po hasłach: Fotobudka Cieszyn, Fotobudka Rybnik, Fotobudka Bielsko, Fotobudka Wisła, Fotobudka Śląsk, Fotobudka Żory, Fotobudka Wodzisław, Fotobudka Tychy, Fotobudka Ustroń,  Fotobudka Skoczów, Fotobudka Jastrzębie Zdrój, tania fotobudka, fotobudka cena, jaka fotobudka,