FOTOBUDKA MAGICAL MOMENTS

Wszystkie pakiety fotobudki obejmują:

  • nielimitowana liczbę ujęć, ograniczoną jedynie czasem najmu
  • kilkaset śmiesznych gadżetów do dyspozycji użytkowników
  • opiekę Asystenta
  • przesłanie wszystkich zdjęć w wersji elektronicznej
  • spersonalizowany wygląd wydruku
  • pakiet antycovid – zwrot 100% zadatku w przypadku rządowych zakazów  organizacji imprez
  • darmowy dojazd w przypadku pakietu MAX

UWAGA – ilość promocyjnych pakietów 3 godzinnych ograniczona!

PAKIET MIDI
1,50 godzinny

550,-

PAKIET MAX
3 godzinny

700,-

Interesuje Cię fotobudka z pakietem indywidualnym ? Zadzwoń do nas!


Podpowiemy, że w przypadku imprez goszczących od 50 osób wzwyż, zdecydowanie rekomendujemy pakiet 3 godzinny, który jest zarazem najchętniej wybieranym pakietem w ogóle. Trzy godziny zapewniają komfortowe robienie zdjęć, bez kolejki, bez stresu. Bo przecież interesuje nas przede wszystkim dobra zabawa!

Pamiętaj – przy pakiecie 3 godzinnym dojazd na terenie woj. Małopolskiego i Śląskiego masz zawsze GRATIS. Dojedziemy do Ciebie z którejś z naszych czterech lokalizacji. Zamawiasz i nie martwisz się o resztę.

Fotobudka Magical Moments  czeka na Twój kontakt! Jesteśmy największą firmą na Śląsku i w Małopolsce, zajmującą się wynajmem fotobudek. Dysponujemy wieloma automatami, dzięki oferujemy wolne terminy często nawet wtedy, gdy inni już ich nie mają. Ale uwaga – jesteśmy baaaaardzo rozchwytywani, dlatego lepie wcześniej zaklep sobie u nas rezerwację. 

Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić urodziny, wesele, czy wieczór panieński? Obawiamy się, że to właśnie my mamy najlepszą atrakcję na tę okazję. Przywozimy dziesiątki śmiesznych akcesoriów – kapelusze, maski, peruki,  okulary i wiele innych gadżetów. Właśnie one wyzwolą w Twoich znajomych bestię :).

Powyżej widzisz nasze magiczne pakiety, a jeżeli nie wiesz, który wybrać –  zadzwoń do nas. Kilka kroków dzieli Cię od zarezerwowania  terminu i spokojnego czekania na nasz przyjazd. Wtedy dyskretnie do akcji wkraczamy My. Instalujemy się odpowiednio wcześniej, by być gotowymi na godzinę „ZERO”. Seria kilku zdjęć i już po chwili cieszysz się gotowymi wydrukami. Przywozimy całą masę gadżetów i przesympatycznych animatorów.

NIELIMITOWANA ILOŚĆ ZDJĘĆ! Przez cały czas najmu robicie w fotobudce tyle zdjęć, na ile macie ochotę i starczy Wam czasu.

Fotobudka Magical Moments to wisienka na torcie Twojej imprezy

Coś jest niejasne? Dzwoń śmiało, a my rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Poczytaj opinie osób, które już skorzystały z naszego towarzystwa i bądź kolejną, która dołączy do tego radosnego grona. Fotobudka  Magical Moments zrealizuje każde wyzwanie.

kontakt: tel. 579 058 595          email: kontakt@magicalmoments.eu