FOTOBUDKA I FOTOBUDKA 360 - NAJWIĘKSZA WYPOŻYCZALNIA

Magical Moments - nasze fotobudki

DSC_9701-800pix1
DSC_9704-8004
DSC_9726-800
previous arrow
next arrow

Niestety, będzie nieco „technicznie”. Ale tylko tak możemy pokazać, jak zaawansowane są nasze fotobudki. Mamy nadzieję, że się uda 🙂

Fotobudki to nowoczesne urządzenia, będące połączeniem sprzętu komputerowego oraz fotograficznego. Ważne, by oba te elementy były na najwyższym poziomie.

OBIEKTYW – OKO FOTOBUDKI

Profesjonalny obiektyw Nikkor – to on odpowiada w pierwszej kolejności za jakość obrazu. Opcja ZOOM pozwala nam robić zdjęcia w węższym oraz szerszym planie, co będzie przydatne, gdy zażyczycie sobie zdjęcie grupowe lub gdy będzie wyjątkowo mało miejsca do instalacji fotobudki. Obiektyw posiada soczewki asferyczne i powłoki dyspersyjne, podnoszące kontrast i jakość obrazu. Ostrzegaliśmy, że będzie „technicznie” 🙂

TO NIE APARAT, TO NIKON!

Profesjonalny obiektyw pracuje wspólnie z profesjonalną lustrzanką cyfrową NIKON.  Procesor przetwarzania obrazu EXPEED służy do optymalizacji wydajności działania aparatu i utrzymywania najwyższej jakości zdjęć. Aktywna funkcja D-Lighting automatycznie zachowuje szczegóły w rozjaśnionych i zacienionych obszarach kadru, zapewniając doskonałej jakości zdjęcia o naturalnym kontraście. Dzięki matrycy CMOS można rejestrować zdjęcia o wyjątkowej szczegółowości i wykonywać zachwycające wydruki w powiększeniu.

Proszę Państwa – nie żadne tanie kamerki internetowe lub kompaktowe aparaty stosowane przez konkurencję. Lustrzanka NIKON z krwi i kości!

I STAŁA SIĘ ŚWIATŁOŚĆ – OŚWIETLENIE

Fotografia to „rysowanie światłem”. W lokalu nie zawsze, a nawet rzadko mamy zapewnioną odpowiednią ilość światła, która gwarantowałaby wysoką jakość zdjęć. Dlatego używamy profesjonalnych lamp studyjnych, stosowanych w fotograficznych atelier. Automatycznie regulujemy siłę błysku i kolor światła.

Nie są to żadne tanie lampy LED, czy doświetlacze!

JAK  W PRAWDZIWYM STUDIO -PARASOLKA DYFUZYJNA

Spokojnie – nie spodziewamy się deszczu. Parasolka, którą przywozimy, służy do modyfikowania światła. Delikatnie je rozprasza po całym pomieszczeniu, dzięki czemu unikamy wysokich kontrastów na twarzach, rysy ludzi są miękkie i przyjemne dla oka. Dokładnie tak, jak robi się to w profesjonalnym studio foto.

Uspokajamy też po raz drugi – przywozimy tylko jedną sztukę, nie cały pokazany na zdjęciu osprzęt 🙂

KOMPUTER STERUJĄCY

Sercem naszych fotobudek są wielowątkowe, 4 rdzeniowe procesory INTEL. To one wydają polecenia do aparatu, drukarki, lampy błyskowej i monitora. Wszystko po to, by Wasze zdjęcie maksymalnie szybko odbyło podróż od obiektywu na papier drukarki. Komputery SAMSUNG pracują pod kontrolą systemu WINDOWS. Żadnych tabletów, androidów, żadnych kompromisów!

LUSTERECZKO POWIEDZ PRZECIE…

I wreszcie nasze elektroniczne lustro, czyli monitor, w którym nie tylko widzicie siebie, ale pokazujemy szereg innych informacji. 

Używamy dużych, 22″ monitorów DELL z matrycami IPS. Wyraźny obraz, piękne kolory.

Tak –  w tym przypadku rozmiar ma znaczenie!

Taki obraz zobaczycie w fotobudkach konkurencji:

 

Zmęczeni technicznymi szczegółami ? To teraz podsumujemy to bardzo krótko – przyjeżdżamy na Waszą imprezę z profesjonalnym, mobilnym studiem fotograficznym, które zajmuje bardzo mało miejsca. Zapewnia jednak wysoką jakość zdjęć. Bo mimo, że fotobudka to głównie zabawa, jednak nie ma powodu, by nie stała ona na najwyższym technicznie poziomie.

kontakt: tel. 579 058 595          email: kontakt@magicalmoments.eu