FOTOBUDKA I FOTOBUDKA 360 - NASI KLIENCI

Przed obiektywem naszej fotobudki przewineło się kilkanaście (TAK!) tysięcy osób. Trudno je tu wymienić z imienia, chociażby ze względu na RODO :). Ale wielu i tak chętnie dzieli się swoimi wrażeniami. 

0
WESEL
0
FIRMOWYCH AKCJI
0
EVENTÓW
Bez wahania wystawiamy pozytywną opinię. Obsługa fotobudki bardzo elastyczna i otwarta na nasze sugestie. Nie marudzili, gdy to my mieliśmy opóźnienie 50 minut ze scenariuszem wesela, tylko z uśmiechem poczekali na instalację. Wielkie dzięki. Będziemy polecać. Maja i Mariusz Starzewscy.
Maja i Mariusz
Z przyjemnością dziękujemy za 3 godziny szaleństwa. Super zabawa, będziemy polecać innym. R. i Ł.
Renata
Zamawiać, zamawiać, zamawiać ! To dla tych, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, czy Fotobudka Magical Moments jest tego warta. Polecamy z czystym sumieniem. Po 3 godzinach przedłużyliśmy jeszcze o dwie, bo nie szło oderwać gości. Jadwiga Biernat
Jadwiga
Mega POZYTYW ! Wielkie podziękowania od Nas i od wszystkich gości. Ekipa profesjonalna, punktualna i kulturalna. Wszystko tak, jak ustalaliśmy telefonicznie. Ania z mężem.
An Ka
Bardzo dziękujemy ekipie Magical Moments za profesjonalne prowadzenie zabawy z fotobudką. Tak jak Państwo obiecywali - kupa śmiechu 🙂 Dodatkowo - baaaardzo duży wybór rekwizytów. Mamy porównanie z innymi imprezami. Będziemy polecać 🙂 Joanna i Grzegorz
Asia